Vážení zákazníci, jelikož naši dodavatelé jsou převážně z evropských zemí ( Německo, Rakousko, Itálie ), může docházet k mírnému zpoždění dodávek zboží v souvislosti s epidemií COVID-19 . Děkujeme za pochopení.

Zvedací technika

V kategorii zvedací technika najdete široký výběr hydraolických zvedáků, známých také jako hever nebo panenka, pro použití v průmyslových provozech tak dílnách a autoservisech.  Hydraulický zvedák uplatníte, když se potřebujete dostat pod vozidlo nebo jakoukoliv těžkou věc. Výměna kola u vozidla, zvednutí trámu bude s hydraulickým zvedákem hračka.

Kladkostroje a zvedáky Vám poslouží při zvedání těžkých břemen. Lanové zvedáky a kladkostroje jsou  velmi oblíbené nejen pro svou nízkou váhu ale také pro velkou tažnou sílu.  Nabízíme lanové zvedáky a kladkostroje s ovládáním přímo na konstrukci nebo s přiloženým dálkovým ovládáním. 

Řetězové zvedáky známé také jako kočky nabízíme ruční a elektrické. Řetězový zvedák je osvědčený pomocník při zvedání břemen v provozech s požadavkem na jemný a plynulý zdvih pomocí článkového řetězu a převodovky. Řetězové zvedáky poslouží jako obslužné zdvihadla pro montážní a údržbářské práce v dílnách nebo garážích. Ruční zvedáky jsou vhodné pro zvedání menších břemen, elektrické zvedáky můžete použít pro zvedání břemen o hmotnosti až do 3 tun. 

 

 

Nejprodávanější

4582
7565145827565
Značky
Nosnost

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem