Vážení zákazníci, jelikož naši dodavatelé jsou převážně z evropských zemí ( Německo, Rakousko, Itálie ), může docházet k mírnému zpoždění dodávek zboží v souvislosti s epidemií COVID-19 . Děkujeme za pochopení.

Kompresory

Kompresory využijete při různých pracovních činostech. V naší nabídce najdete kvalitní pístové kompresory FINI a ELMAG.  Pístové kompresory jsou vhodné tam, kde není potřeba trvalé dodávky stlačeného vzduchu. Můžete je libovolně zapínat a vypínat. Pístové kompresory mívají přídavná kolečka pro snadnou manipulaci, tudíž jsou mobilní. Základním parametrem pro výběr kompresoru je plnící výkon a tlak. Menší přenosné nebo pojízdné kompresory využijete hlavně pro domácí účely, nebo pro práce jako je ofukování, plnění pneumatik a maximální tlak je 8 bar, v některých případech 10 bar. Najdete je v kategorii přenosné kompresory a pojízdné kompresory hobby.  Ve větších dílnách je zapotřebí silnější kompresor s větším plnícím výkonem a větší tlakovou nádobou. Tyto kompresory jsou většinou dvouválcové, větší pak čtyřválcové,  jednostupňové nebo dvoustupňové. Najdete je v kategoriích pojízdné kompresory a stacionární kompresory.
Další kategorií jsou bezolejové kompresory, které jsou vhodné pro pracovní operace, kde je potřeba čistý vzduchu bez oleje ( potravinářský průmysl, vytláčení nápojů).

Ke kompresorům Fini a Elmag zajišťujeme vlastní servis

 

 

 

Nejprodávanější

4279
11444014279114440
Značky
Příkon
Vzdušník

Stránka 1 z 3 - 70 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 70 položek celkem