Vážení zákazníci, jelikož naši dodavatelé jsou převážně z evropských zemí ( Německo, Rakousko, Itálie ), může docházet k mírnému zpoždění dodávek zboží v souvislosti s epidemií COVID-19 . Děkujeme za pochopení.

Navíjecí bubny

Automatické navíjecí bubny Elmag na vzduch, vodu, olej a navíjecí bubny s kabelem jsou důležitým pomocníkem k prevenci nehod na stavbách, v garážích, dílnách, v zemědělství, v zahradnictví a průmyslu. Automatické hadicové a kabelové navijáky umožňují nastavit požadovanou délku hadice a snadno a rychle se odvíjí. Můžete vybírat z více jak 200 druhů automatických navíjáky, jak menších určených pro hobby použití, tak pro velké navijáky s elektrickým pohonem.
Téma bezpečnosti práce se stalo důležitějším než kdykoli předtím. ELMAG® učinil navíječe ještě bezpečnější, vyvinutím nového jedinečného a patentovaného zařízení „SLOW MOTION“, které zpomaluje vstup kabelů nebo hadic a zabraňuje tak klasickému „šlehnutí“. Jedná se o příslušenství, které lze snadno namontovat na mnoho komerčně dostupných navíječů ELMAG kdykoli, aniž byste museli provádět nějaké změny na navíjecím bubnu.

 

Nejprodávanější

1269
318051126931805
Značky
Varianta

Stránka 1 z 4 - 87 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 87 položek celkem