Vážení zákazníci, z důvodu dovolené budou objednávky od 30.6. do 6.7. vyřizovány až 7.6. Děkujeme za pochopení

Kovoobráběcí stroje

Naše firma je dovozcem strojů Elmag do ČR. Rakouská firma Elmag s 35ti letou tradicí, má v nabídce širokou paletu kovoobráběcích strojů, svařovací techniky a  stavebních strojů,. Firma Elmag, se snaží nabízet pouze kvalitní stroje jak evropské, tak i asijské výroby, kde ale klade důraz na kvalitu a výrobní závody se nachází hlavně na Taiwanu. Veškeré stroje prochází rakouským skladem a stroje pod označením START-UP SERVICE prochází individuálním odzkoušením a kontrolou. Zárukou kvality,  je mimo jiné možnost registrace a prodloužení záruky o další rok zdarma (celkem 3 roky).
V nabídce najdete vrtačky, frézky, soustruhy, pily na kov, brusky, úkosovačky, automatické navijáky, stříkací pistole, pneumatické nářadí, pískovací zařízení, stavební stroje, generátory elektrické energie a svařovací techniku. Nedílnou součástí této nabídky je také široká škála příslušenství a náhradních dílů.
Stroje se dělí dle použití na Semiprofi (domácí použití, menší dílny, příležitostná práce), Profi (řemeslnické dílny, údržba, servisy - denní použití, ale neni vhodné pro trvalý chod) a Industry (pro průmyslové podniky - pro trvalé použití v provozu)

Součástí dodávky strojů a zařízení je kompletní dokumentace podléhající  normám, platným v EU.

 

Nejprodávanější

675
4365801675436580
Značky
Elektrické připojení
Průměr kotouče
Varianta

Stránka 1 z 7 - 158 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 7 - 158 položek celkem