O nás

 

Kdo jsme a proč nakupovat právě od nás?

 

Tradice a zkušenost

Naše firma působí na českém trhu již 13. rokem. V roce 2009 jsme v Olomouci založili firmu PPtools, jejíž cílem byl a stále je prodej nářadí a nástrojů. V roce 2018 jsme firmu přestěhovali do Rožnova pod Radhoštěm kde nyní působíme a kde máme showroom a sklady. Minulý rok jsme také dali novou podobu našemu eshopu a rozšířili nabídku zboží.

 

 Zákaznická podpora

Jsme připraveni kdykoliv pomoci s výběrem zboží či technickou radou. Máme vlastní servisní tým. Náš obchodní tým tvoří vyškolený a zkušený personál.

Rychlé doručení zboží je naší prioritou. Díky spolupráci s ověřenými doručovacími a kurýrními službami se nám právě tohle daří. Každému zákazníkovi souběžně s expedicí zasíláme sledovací číslo zásilky, aby měl přesné informace o stavu objednávky a pohybu balíku.

 

Jsme partnerem světových značek

Našimi partnery jsou výrobci takových značek, jako jsou elektrocentrály Europower, stahováky Kukko, nářadí Wera, Wiha, Gedore, Stahlwille, upínací technika Bessey, AMF, brusivo Pferd, kompresorů FINI a mnoho dalších. Od roku 2019 jsme dovozci kovoobráběcích, tvářecích strojů Elmag do České republiky a na Slovensko.

Servisní činnost

Výrobky společnosti ELMAG a FINI jsou vyráběny ve speciálně vybavených závodech kde je kladen především důraz na kvalitu při výrobních procesech produktů. Pro zrychlení a zkvalitnění našich služeb provádíme autorizovaný záruční servis ELMAG a FINI přímo v sídle společnosti, na adrese: Průmyslový areál u pivovaru, Pivovarská 30, 756 61  Rožnov pod Radhoštěm. Bližší informace na servis@enaradinastroje.cz nebo na tel.čísle +420 603 319382.

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX