O nás

 

Kdo jsme a proč nakupovat právě od nás?

 

Tradice a zkušenost

Naše firma působí na českém trhu již 15. rokem. V roce 2009 jsme v Olomouci založili firmu PPtools, jejíž cílem byl a stále je prodej nářadí a nástrojů. V roce 2018 jsme firmu přestěhovali do Rožnova pod Radhoštěm kde nyní působíme a kde máme prodejnu a sklady. Minulý rok jsme také dali novou podobu našemu eshopu a rozšířili nabídku zboží.

 

Zákaznická podpora

Jsme připraveni kdykoliv pomoci s výběrem zboží či technickou radou. Máme vlastní servisní tým. Náš obchodní tým tvoří vyškolený a zkušený personál.

Rychlé doručení zboží je naší prioritou. Díky spolupráci s ověřenými doručovacími a kurýrními službami se nám právě tohle daří.

 

Jsme partnerem světových značek

Našimi partnery jsou výrobci takových značek, jako jsou elektrocentrály Europower, stahováky Kukko, nářadí Wera, Wiha, Gedore, Stahlwille, upínací technika Bessey, AMF, brusivo Pferd a mnoho dalších. Naše firma má výhradní zastoupení pro ČR a SK italského výrobce kompresorů Bamax, rakouské firmy ELMAG a belgické firmy MW Tools, MW Tech a Torros.

Servisní činnost

Pro zrychlení a zkvalitnění našich služeb provádíme autorizovaný záruční servis produktů ELMAG a BAMAX přímo v sídle naší společnosti, na adrese: Průmyslový areál u pivovaru, Pivovarská 30, 756 61  Rožnov pod Radhoštěm. Bližší informace na servis@enaradinastroje.cz nebo na tel.čísle +420 603 319382.

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX