Vážení zákazníci, ve dnech od 15.7. do 25.7. může dojít z důvodu dovolené ke zpoždění expedice objednávek. Děkujeme za pochopení

Doprava

Doprava

Prodávající zasílá zboží Kupujícímu prostřednictvím dopravců běžně působících na území České nebo Slovenské republiky. Doručování je zajišťováno v pracovních dnech.

Dodání zboží Kupujícímu je uskutečněno předáním zboží prvnímu dopravci k přepravě pro Kupujícího. Místem dodání zboží je adresa uvedená Kupujícím v objednávce v kolonce „dodací adresa“. Prodávající zboží doručuje na území České i Slovenské republiky.

Součástí akceptace elektronické objednávky Prodávajícím je uvedení termínu odeslání zboží. V případě, že se zboží nachází ve skladu Prodávajícího, bude odesláno co nejdříve zpravidla do 48 hodin od potvrzení objednávky, nejpozději do 4 pracovních dnů.
Jestliže si Kupující zvolil možnost úhrady zboží na předfakturu, pak bude objednané zboží odesláno až po zaplacení kupní ceny včetně DPH, a to co nejdříve dle možností skladu. Termín odeslání uvedený v potvrzovacím e-mailu Prodávajícího je tedy v daném případě pouze orientační.

V případě, že objednané zboží není možné odeslat v uvedeném termínu (nepředvídatelné překážky, problematické zboží, vyšší moc), prodlužuje se dodací lhůta v přiměřeném rozsahu. Prodávající o tom neprodleně vyrozumí Kupujícího a sdělí mu náhradní termín nebo mu nabídne výrobek jiný, srovnatelný s původním, pakliže to bude možné.
Pokud dodací doba překročí dobu přiměřenou obecné dostupnosti konkrétního druhu zboží na trhu,má zákazník plné právo zrušit svoji objednávku, a to telefonicky, případně formou e-mailu.

Ceník dopravného

Při objednávce nad 5000 Kč je doprava ZDARMA

Přepravce

platba

max.hmotnost

cena s DPH

DPD dobírka do 30 kg 168.- Kč
DPD platba předem do 30 kg 139.- Kč
DPD Pickup dobírka do 30 kg 118.- Kč
DPD Pickup platba předem do 30 kg 89.- Kč
       
TopTrans. DHL dobírka,předfaktura 50 kg a více individuálně
Rožnov a okoli 20 km nad 2000.- bez DPH individuální po domluvě zdarma

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX