Platební podmínky

Platební podmínky

Prodávající je plátcem DPH.

Ceny zboží nabízeného na stránkách internetového obchodu www.enaradinastroje.cz jsou uváděny s DPH.

Při objednání zboží v celkové hodnotě do částky 4.000,- Kč s DPH se za dopravu zboží Kupujícímu účtuje dopravné dle platného ceníku dopravce ke dni odeslání. Při objednání zboží v celkové hodnotě od částky 4.001,- Kč s DPH je doprava zboží poskytována Kupujícímu zdarma. Balné není účtováno.

S konečnou cenou (včetně DPH a případného dopravného), kterou bude Kupující povinen za objednané zboží uhradit, je Kupující srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.

Kupující si kupuje zboží za cenu uvedenou na internetových stránkách www.enaradinastroje.cz v okamžiku objednávání zboží.

Při objednávání má Kupující právo zvolit si způsob úhrady:

Hotovost – platba při osobním převzetí zboží na výdejním místě

Dobírka -  před převzetím zboží,které je doručeno na fakturační, resp.doručovací adresu uvedenou v objednávce. (hotovost od Kupujícího přebírá přepravce).

Předfaktura - tzn. formou zálohové faktury Prodávajícího znějící na konečnou cenu, která bude Kupujícímu zaslána poštou, případně faxem, e-mailem nebo dle dohody smluvních stran. V daném případě platba proběhne bankovním převodem na účet Prodávajícího uvedený v zálohové faktuře. Za den zaplacení se považuje den připsání finančních prostředků na účet Prodávajícího. Kupující následně obdrží při dodání zboží konečnou fakturu jako daňový doklad a dodací list. V případě neuhrazení předfaktury v dohodnutém termínu má Prodávající právo od smlouvy odstoupit.
Při zvoleném způsobu úhrady Hotovost a Dobírka, obdrží Kupující současně se zbožím fakturu, která slouží jako daňový doklad a dodací list.

Online platba GoPay - nabízí široké možnosti platby za Vaši objednávku prostřednictvím platebních karet nebo internet bankingu Vaší banky. Ve spolupráci s GoPay, ověřeného a moderního platebního prostředku pro rychlé a bezpečné platby na internetu. GoPay zaručuje uživatelům pohodlí běžných plateb po síti a jistotu okamžité platby za služby a zboží v prostředí internetu.

Zboží zůstává do úplného zaplacení konečné ceny majetkem Prodávajícího.

×

Splátková kalkulačka ESSOX