Vážení zákazníci, jelikož naši dodavatelé jsou převážně z evropských zemí ( Německo, Rakousko, Itálie ), může docházet k mírnému zpoždění dodávek zboží v souvislosti s epidemií COVID-19 . Děkujeme za pochopení.

Sekery

Sekera je ruční nástroj, který nejčastěji používáme ke štípání dřeva, tesání dřeva, kácení stromů. Nabízíme sekery s klasickým dřevěným topůrkem, která se pak dělí podle použití, nebo modernější sekery a kalače s polyamidovým topůrkem a protiskluzovým povrchem. Ty jsou více odolné vlhku. Sekery se od sebe liší hlavně účelem použití a proto je důležité se na tento parametr při výběru správné sekery zaměřit. Sekery mohou být univerzální, štípací, tesařské, dlabací a kalače.

Univerzální sekery můžete použít jak na přípravu dřeva na zimu, odklestění stromů, tak k nachystání třísek na podpal. Štípací sekery jsou vyloženě vhodné na štípání dřeva. Štípací sekery mohou mít topůrko krátké i dlouhé. Kalače jsou vhodné ke štípání velkých polen díky své široké klínovité čepeli se zaoblenými okraji. Dále najdete v nabídce sekery tesařské, dlabací atd.

 

Nejprodávanější

401
215414012154
Značky

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem