Vážení zákazníci, jelikož naši dodavatelé jsou převážně z evropských zemí ( Německo, Rakousko, Itálie ), může docházet k mírnému zpoždění dodávek zboží v souvislosti s epidemií COVID-19 . Děkujeme za pochopení.

Jádrové vrtáky

Jádrové vrtáky jsou nástroje pro velmi rychlé a přesné vrtání.  V nabídce najdete jádrové vrtáky pro elektro magnetické vrtačky s různými typy upnutí. Jádrové vrtáky jsou určeny i pro vrtání ve sloupových nebo jiných stacionárních vrtačkách. Jádrový vrták obrábí v porovnání se spirálovým vrtákem pouze malou část celkové plochy. Tímto dochází k velmi velké úspoře času a vynaložených sil. Vrtáky jsou vyrobeny z různých materiálů a mají různé typy broušení tak, aby co nejlépe splňovaly požadavky na vrtání do potřebného materiálu.
Každý jádrový vrták musí mít středící kolík, který zabezpečuje, aby byl otvor vyvrtaný na správném místě. Jádrové vrtáky musí být při vrtání důkladně mazány.
Vrtáky se dodávají s různými stopkami uchycení. Nejrozšířenejší je uchycení WELDON dále pak universal, nebo Quick-IN (Fein). Pokud vaše vrtačka má zrovna jiné uchycení, dodáme Vám adaptér na Morse kužel, nebo na Weldon jiného rozměru. Vybírat můžete vrtáky také dle materiálů  - tvrdokov, HSS a HSS Co, nebo z povrchových úprav vrtáků - bez povlaku, s povlakem. S povlakem TiAIN ( povrchová úprava titanaluminiumnitridu) - je vícevrstvá vrstva chránící proti opotřebení. Nástroje jsou velmi houževnaté, mají oxidační stabilitu. Ideální pro vyšší řezné rychlosti.

Škála průměrů naší nabídky jádrových vrtáků je od průměru 10mm - 50 mm. V nabídce máme jádrové vrtáky značek Alfra, Karnasch, Format, BDS, Fein, Jepson.

 

Nejprodávanější

140
465811404658
Značky
 

Stránka 1 z 5 - 115 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 115 položek celkem