Závitořezy

Co je dobré vědět o závitořezných ramenech:

Závitořezná ramena jsou kloubová, což umožňuje pohyb vodorovně i svisle .

Různé modely závitořezných ramen:

Závitořezné stroje lze instalovat na dva různé typy ramen:Elektrické výčepní rameno

Pneumatická ramena :

Často se používají k průběžnému vrtání stejných materiálů. Pro jejich použití musí být bezpodmínečně připojeny ke kompresoru s minimálním výkonem 400 l/min. Jsou určeny pro horizontální a vertikální práci a nabízejí velký pracovní rádius 1,90 m.

Naše pneumatická závitořezná ramena jsou určena pro použití se závitníky od M3 do M12, M16, M20 nebo M27.

Elektrická ramena :

Častěji se používají k vrtání různých materiálů. Jsou nízkohlučné, vybavené NC ovládáním s proměnnými otáčkami a dotykovým displejem a nevyžadují použití kompresoru. Věnujte pozornost umístění vašeho závitníku, aby nedošlo ke zlomení zubů závitníku nebo samotného závitníku.

Naše elektrická závitořezná ramena jsou určena pro použití se závitníky od M2 nebo M3 do M12, M16, M24 nebo M30.

Jak vybrat správné závitořezné rameno?

Na našich stránkách najdete velký výběr strojů s pneumatickým nebo elektrickým ramenem a také velmi velký výběr kompresorů vhodných pro váš stroj.

Další informace o výčepních ramenech:

Návod a uživatelská příručka pro každý model ramene jsou k dispozici ke stažení přímo na listu každého produktu. Neváhejte si ji tedy stáhnout, abyste před nákupem zkontrolovali všechny informace o našich závitořezných ramenech, které potřebujete. Pokud potřebujete další informace o našich závitořezných ramenech, na které jste nenašli odpověď: kontaktujte nás okamžitě e-mailem (info@enaradinastroje.cz) nebo na telefonu +420 603 319382

×

Splátková kalkulačka ESSOX