Vážení zákazníci, z důvodu dovolené budou objednávky od 30.6. do 6.7. vyřizovány až 7.6. Děkujeme za pochopení

Úprava a rozvod vzduchu

V této kategorii Vám nabízíme široký sortiment pro úpravu a rozvod stlačeného vzduchu. Najdete zde filtry vzduchu, kondenzační sušičky, odlučovače a separátory kondenzátu, úpravné jednotky a regulátory tlaku, šroubení, rychlospojky, kulové ventily, systémy na rozvod vzduchu.
Pokud potřebujete, aby Váš stlačený vzduch byl čistý, bez kondenzátu, oleje, částic, určitě najdete v této kategorii vše k tomu potřebné.

Kondenzační sušičky Vám zajistí účinné oddělení vodních par a spolehlivé odloučení kondenzátu ze stlačeného vzduchu. Důležité je co nejvíce kondenzátu odstranit, ještě než vzduch přijde do sušičky. Odlučovače kondenzátu jsou vhodné pro spolehlivé odvádění kondenzátu z tlakových nádob, filtrů. Separátory kondenzátu zase služí pro oddělení oleje a vody dle platných norem. Potřebný tlak nastavíte pomoci regulátoru tlaku.Pokud používáte pneumatické nářadí, které potřebuje být přimazávané, vyberete si z nabídky olejových přimazávačů.
Rozvod stlačeného vzduchu
je velmi důležitou součástí jak v řemeslné dílně či průmyslovém provozu a je důležité mu věnovat patřičnou pozornost . V nabídce najdete veškerý sortiment, který při rozvodu vzduchu budete potřebovat - trubky na rozvod vzduchu, systémy rozvodu vzduchu, rozdělovací krabice, šroubení, rychlospojky, vsuvky, redukce.
Vzhledem, že nabídka a hlavně stlačený vzduch je samostatnou kapitolou, neváhejte nás kontaktovat o radu, pomoc s výběrem.

 

 

 

Nejprodávanější

18
126990118126990
Značky
 
Závit

Stránka 1 z 12 - 274 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 12 - 274 položek celkem