Elektrocentrála Honda EU22iT - Akce

Kód: EU22I2
Akce
Značka: Honda
ZDARMAZDARMA 39 990 Kč –2 %
honda EU22i
39 990 Kč –2 % 38 990 Kč 32 223 Kč bez DPH
Skladem do 48 hodin

Nejoblíbenější, tichý, lehký a velmi robustní mobilní generátor značky Honda s 4-taktním motorem, nyní v akci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrocentrála Honda EU22iT

 

Nová verze nejprodávanější přenosné elektrocentrály nabízí více výkonu a dodatečné funkce.

 

Společnost Honda vylepšila svojí nejoblíbenější přenosnou elektrocentrálu EU20i a nahradila ji novým, ještě všestranějším modelem EU22i, který přináší vyšší výkon, nižší spotřebu paliva a dokonce i tišší chod.

Čtyřtaktní, větší motor Honda s objemem 120 cm3 pracuje při nižších otáčkách než předcházející model s objemem 100 cm3, což vede k nižší hlučnosti i spotřebě paliva. Maximální garantovaná hlučnost je pouze 90 dB(A) znamená skoro tichý chod.

Objem palivové nádrže 3,6 litru zůstal stejný jako v případě modelu EU20i, v závislosti od potřeby energie však dokáže nabídnout čas provozu až 8,4 hodiny. Když invertorové elektrocentrály značky Honda poskytují za každých okolností přesný elektrický výstup, bez ohledu na pracovní otáčky, je k dispozici také režim Eco-throttleTM, který nepřetržitě upravuje otáčky motoru přesně podle momentálního zatížení. Šetří tím palivo, snižuje hlučnost chodu a prodlužuje životnost motoru, pokud se nevyžaduje maximální výkon. Režim Eco-throttleTM nebo režim maximálního výkonu je možné zapnout spínačem na ovládacím panelu.

Nový motor dokáže lépe zvládnout nároky měnícího se zatížení, takže když dojde k jeho zvýšení, motor rychleji obnoví potřebné otáčky. A díky čistému, šetrnému spalování splní emisní normu Euro5.

Motor a elektronika jsou úplně uzavřené ve zvukově-izolovaném přenosném pouzdře, které chrání jednotlivé součástky a snižuje hlučnost chodu na minimum. Suchá hmotnost je 21,1 kg a dokonce i při plné palivové nádrži váži model EU22i jen 24,2 kg, stejně jako EU20i. Velká rukojeť zase zaručuje pohodlné a jednoduché přenášení.

Vnější rozměry jsou stejné jako v případě předcházejícího modelu. Nový atraktivní design zahrnuje  také změněné štítky a ovládací prvky, jako i vylepšenou skříň ručního startování, odolnější proti opotřebení

Nové uspořádání palivových ventilů ulehčuje přípravu na dlohoudobé uskladnění. Zvolením příslušné polohy hlavního spínače motoru je možné vypnout přívod paliva, přičemž ale motor bude i nadále běžet, dokud se nespotřebuje všechen benzín v karburátoru a motor se nevypne. Když před uskladněním takto vyprázdníte karburátor, zabráníte různým problémům, včetně ucpání karburátoru způsobeného zvětraným palivem. A když budete elektrocentrálu znovu potřebovat, jednodušeji ji nastartujete.

Paralelní provoz
Všechny invertorové elektrocentrály značky Honda umožňují paralelní provoz Regulace elektrického výstupu se vykonává elektronicky, díky tomu je možné dva stejné modely navzájem propojit speciálními kabely, které jsou dostupné od společnosti Honda jako příslušenství. Dvojice elektrocentrál potom funguje jako jedna jednotka a při náročnějších způsobech využití poskytuje dvakrát vyšší elektrický výkon než jedno zařízení. Dvě takto propojené přenosné elektrocentrály EU22i dokáží zabezpečit napájení mimořádně kvalitním proudem se sinusovým průběhem až do 3,6 kW. Elektrocentrála EU22i má navíc 12-voltovou výstupní zásuvku na jednosměrný proud 8,3 A, která je vhodná na nabíjení akumulátoru přímo z elektrocentrály pomocí volitelného kabelu s adaptérem.

Jednodušší údržba
Údržbu můžete udělat jednoduše přes přístupové dvířka. Výměna motorového oleje se vyžaduje po každých 100 provozních hodinách, a přitom je jednodušší a čistější než předtím. Vylepšený proces doplnění a výměny motorového oleje navíc snižuje riziko rozlití. Součástí nového řešení je delší kanál, kde se olej nachází během vypouštění olejové vany. Doplnění oleje zase ulehčuje plnící otvor s větším průměrem, který umožňuje doplnění i přímo z kanystru. Ochranu před poškozením z důsledku nízké hladiny motorového oleje zabezpečuje, stejně jako doposud, systém upozornění na hladinu oleje - čidlo oleje Oil AlertTM.

Využití v domácnosti i profesionální využití
Elektrocentrála EU22i se jednoduše přepravuje a přenáší a disponuje funkcemi, které osloví široké spektrum uživatelů. Nízká hmotnost a jednoduché startování, dokonce i po měsících uskladnění, ulehčují její nastavení a použití při činnostech, jako je kempovaní, práce na zahradě, až po napájení domácích spotřebičů včetně fénů, televizorů a počítačů ve vzdálených lokalitách. Díky mimořádně tichému chodu je nenápadná a vhodná na použití v přeplněných kempech, protože neruší sousedy.

Pracovní využití zahrnuje poskytování spolehlivého, kvalitního napájení vždy, když ho potřebujete. Nová elektrocentrála EU22i se ideálně hodí pro stavby, televizní a filmovou produkci, kateringové vozidla nebo mobilní zdravotní střediska. Invertorová technologie je  zárukou, že takto vyprodukovaná elektrická energie je vhodná pro nejcitlivější zdravotnické vybavení. Jednoduché startování, dlouhý čas provozu bez potřeby doplnění paliva a nízké nároky na údržbu z ní dělají dokonalou volbu pro pravidelné používání v náročných podmínkách.

Nová elektrocentrála EU22i je kromě toho ideálním náhradním zdrojem energie pro domácnost a zahradu. Je vhodná na napájení složitých počítačem ovládaných elektronických zařízení a dokáže také zabezpečit chod různých druhů elektrického nářadí, díky tomu jednodušeji zvládnete řemeslné a zahradnické práce na místech bez přístupu k elektrické síti.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavební stroje a nářadí
Záruka: 5 roků
Hmotnost: 21.1 kg
? Elektrocentrály: S ručním startem
Typ elektrocentrály: jednofázová
Startování: ruční
Maximální výkon: 2,2 kVA
Provozní výkon: 1,8 kVA
Proud: 7,8 A
Napětí: 230 V
Frekvence: 50 Hz
Pracovní otáčky: max.4500
Model motoru: Honda GXR 120
Palivo: Natural 95
Olejová náplň: 0,44l
Objem nádrže: 3,6 l
Provozní doba při 75% zatížení: 3h20min
Třída krytí: IP23
Zdvihový objem: 121 cm3
Chlazení: vzduchem
Hlučnost - Lwa: 90 dB (A)
Rozměry: 51 x 29 x 43cm
Hmotnost (bez paliva): 21,1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX