Kesel

Webová stránka značky: Kesel
 

Georg Kesel GmbH & Co. KG je mezinárodně úspěšný výrobce obráběcích strojů pro lineární převod. Tyto vysoce specializované frézovací stroje jsou vyvíjeny a vyráběny na hlavním pracovišti Kesel Group v Kemptenu. Skupina má také dceřiné společnosti v Číně (Peking) a USA (Janesville, Wisconsin).

Tyto speciální frézovací stroje se používají při výrobě pilových pásů a záběru systému řízení a hnacích komponentů v automobilovém průmyslu. Firmy v oblasti průmyslové pohonné techniky také vyrábějí své regály na strojích Kesel. Integrace individuálních požadavků zákazníka není pro strojního inženýra problém.

Tento rozsáhlý produktový program ve strojírenství je doplněn o navíjecí stroje, rovnací stroje a stroje na odstraňování otřepů ozubených kol.

Kromě strojírenství společnost vyvíjí a vyrábí systémy upínací techniky s různými charakteristikami, velikostmi a upínacími silami. Rozsah sahá od mechanických až po pneumatické až hydraulické varianty svěráků. Přizpůsobené úpravy jsou možné kdykoliv a jsou realizovány s maximální přesností.

Zákazníky skupiny Kesel Group jsou především společnosti z oblasti ocelářského, ozubeného a automobilového průmyslu.

Žádné produkty od výrobce Kesel nebyly nalezeny....