Vážení zákazníci, jelikož naši dodavatelé jsou převážně z evropských zemí ( Německo, Rakousko, Itálie ), může docházet k mírnému zpoždění dodávek zboží v souvislosti s epidemií COVID-19 . Děkujeme za pochopení.

BMI

Webová stránka značky: BMI
 

BMI je středně velká rodinná firma s  tradicí více jak 60 let. Hlavním cílem je naplnit pověst a tradici "Made in Germany". V severním Bavorsku v Hersbrucku vyrábíme vysoce kvalitní měřicí nástroje pro širokou škálu aplikací. Tyto výrobky splňují nejvyšší nároky řemeslného i průmyslového odvětví. BMI se také podaří znovu a znovu spojit tradici a inovace. To je také vstup do technologie laserového vyrovnání. BMI je jedním z průkopníků v této oblasti od roku 1993. Další známkou neustálé inovace je množství patentů. Některé z našich milníků ve vývoji a výrobě praktických měřicích přístrojů jsou uvedeny níže.

Profesionální kvalita - vše z jednoho zdroje. Všechny naše snahy mají za cíl poskytnout vám nejnovější měřicí přístroje řízené trhem, abyste mohli k zákazníkům přistupovat kompetentně a úspěšně.

174
8261174826

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem