Vážení zákazníci, jelikož naši dodavatelé jsou převážně z evropských zemí ( Německo, Rakousko, Itálie ), může docházet k mírnému zpoždění dodávek zboží v souvislosti s epidemií COVID-19 . Děkujeme za pochopení.

Haimer

Webová stránka značky: Haimer
 

Firma HAIMER je rodinná středně velká firma v bavorském městě Igenhausen u Augsburgu. Vyvíjí, vyrábí a distribuuje inovativní vysoce přesné výrobky pro automobilový průmysl, letecký průmysl, energetiku, železnice a strojírenství.
Kromě širokého sortimentu držáků nástrojů ve všech běžných rozhraních a délkách, řezných nástrojů z tvrdých karbidů, strojů pro technologie smršťování a vyvažování a 3D měřicích přístrojů nyní nabízí sortiment také nástroje pro přednastavení nástrojů.

Jako lídra na trhu s technologií upínacích nástrojů na evropském trhu s kapacitou přibližně 4 000 držitelů nástrojů denně je pro nás velmi důležitá technologická náplň našich výrobků, a proto investujeme každoročně mezi 8 až 10% tržeb z výzkumu a vývoje. Naše každodenní úsilí, aby se lépe vyhovovalo živé filozofii: Kvalita zvítězí.

1087
7006110877006

Stránka 1 z 4 - 80 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 80 položek celkem