Vážení zákazníci, jelikož naši dodavatelé jsou převážně z evropských zemí ( Německo, Rakousko, Itálie ), může docházet k mírnému zpoždění dodávek zboží v souvislosti s epidemií COVID-19 . Děkujeme za pochopení.

Heller

Heller je světově uznávaný specialista na profesionální vrtání. Jako expert na vývoj, výrobu a marketing vrtáků pro všechny aplikace je Heller preferovanou volbou profesionálů na staveništi i v průmyslu. Naším požadavkem je technologické a kvalitní vedení. Pracujeme s nejmodernějšími metodami v našem výzkumném centru a ve výrobě v německém Dinklage. Hellerovy kořeny sahají až do roku 1583 a jsme hrdí na různé světové inovace, které od té doby vynalezl Heller. V současné době máme mnoho práv a patentů na ochranné známky a jsou přítomny ve více než 60 zemích.
Sortiment

Produktové portfolio Heller Tools zahrnuje širokou škálu vysoce kvalitních řešení pro profesionální uživatele. Sortiment zahrnuje kategorie vrtacích kladiv, vrtáků do betonu a kamene, jakož i diamantových nástrojů, vrtáků do dřeva, kovových vrtáků, univerzálních a speciálních vrtáků, pilových listů a vrtáků.

106
818111068181

Stránka 1 z 7 - 153 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 7 - 153 položek celkem