MGF

Webová stránka značky: MGF

Firma MGF vyrábí vysoce kvalitní vzduchové kompresory již více než 30 let. Růst prodeje umožnil další vylepšování výrobků i výrobních procesů. Dnes jsou produkty a služby společnosti MGF oceňovány ve světě pro svou kvalitu a spolehlivost. Firma investuje do vývoje výrobků zvláště pak do bezolejových pístových kompresorů s důrazem na nízkou hlučnost a kvalitu úpravy vzduchu.

Inovovaná řada pístových bezolejových kompresorů s výkonem od 0,45 kW od 5 kW zaručí tichý provoz, vysokou účinnost a pracovní tlak do 10 barů.

Čistý a suchý vzduch je základním předpokladem pro správné fungování nástrojů a zdraví pacientů. MGF nabízí vynikající integrovaný systém nové membránové sušičky složený z dvojitého filtračního systému až do 0,01 mikronu. Jsou bezúdržbové a poskytují stlačený vzduch s rosným bodem -37 ° C při 7 barech. V porovnání se standardními adsorpční sušičkami mohou fungovat v nepřetržitém provozu a bez prodlevy v dodávce. Ve zkratce nabízí spolehlivost, jednoduchost a výkonnost.

Nádoby na vzduch mají speciální vnitřní povrchovou úpravu, která  zabraňuje vzniku koroze. Nádoba je vybavena  jednoduchým automatickým vypouštěcím machanismem, který snižuje četnost potřeby běžné údržby.

Volba vhodného typu kompresoru pro dentální sestavy je důležitá pro správné fungování každé zubní praxe i laboratoře. Aktuální a budoucí potřeba stlačeného vzduchu jsou rozhodující faktory pro výběr kompresoru. Nabídka MGF dentálních kompresorů uspokojí všechny potřeby a to jak z hlediska výkonu i investic. Šíře sortimentu a kvalita kompresorů MGF je odpovědí na všechny potřeby zákazníků.

V současné době firma MGF vyrábí tři série kompresorů (PRIME, GENESI a TOP AIR), sací jednotky ASPIR a přenosnou stomatologickou jednotku HELPADENT. V ceníku, který je ke stažení na konci stránky, naleznete technické informace potřebné pro výběr Vašeho nového kompresoru.


1 položek celkem
kompresor-mgf-silent-baby-6-50
30 843 Kč –29 %
18 091 Kč bez DPH
21 890 Kč

Silent olejový kompresor Bamax OLE, vhodný všude tam, kde potřebujete mít zaručenou nízkou hladiny hluku

Kód: S-BA050-006-G

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX