Kärcher

Kärcher je předním světovým poskytovatelem čisticí techniky. S vysokotlakými a ultra vysokotlakými čističi, vysavači a parními čističi, zametacími stroji a mycími automaty, mycími systémy vozidel, čisticími prostředky, tryskami na suchý led, čistírnami pitných a odpadních vod, zásobníky vody, čerpadly a zavlažovacími systémy pro domácnost a zahradu Kärcher nabízí řadu inovativních řešení
.
Patří mezi ně produkty a příslušenství spolu s poradenstvím, servisem a řadou digitálních řešení. V roce 2018 dosáhl Alfred Kärcher SE & Co. KG obratu 2,525 mld. EUR, což je nejvyšší hodnota ve své historii. Rodinný podnik zaměstnává 13 027 zaměstnanců ve více než 120 společnostech v 70 zemích. Více než 50 000 servisů po celém světě zajišťuje nepřetržité dodávky pro zákazníky po celém světě. Inovace je pro společnost nejdůležitějším růstovým faktorem a od založení společnosti v roce 1935 je základním prvkem firemní kultury: zhruba 90% všech výrobků je pětiletých nebo mladších. Ve výzkumu a vývoji u výrobce čisticích strojů pracuje více než 1 000 zaměstnanců. Kärcher má v současné době více než 630 aktivních patentů.

Po založení firmy v roce 1935 hledal inženýr a vášnivý inovátor Alfred Kärcher řešení pro technické problémy s nevyčerpatelným tvůrčím nutkáním a vynalézavým duchem. Zároveň nezanedbával svou odpovědnost za zájmy a zájmy svých zaměstnanců.

Kärcher je dodnes odhodlán věnovat se společenské odpovědnosti nad rámec svého každodenního podnikání. Již více než osm let jsou proto SOS dětské vesničky po celém světě vybaveny čisticími stroji a ve spolupráci s fondem Global Nature Fund byly instalovány zelené filtrační systémy v rozvojových zemích.

V rámci kulturního sponzorského programu od roku 1980 Kärcher v průběhu restaurátorských prací vyčistil více než 140 památek. Patří sem kolonády na Náměstí svatého Petra v Římě, Braniborská brána v Berlíně, socha Krista Spasitele v Rio de Janeiru, více než 3 300 let staré Memnonské kolosy v Luxoru, Horní Egypt a hlavy prezidentů. Mount Rushmore, USA. Úklidové práce probíhají vždy ve spolupráci s památkáři, restaurátory a historiky umění.

Žádné produkty značky Kärcher nebyly nalezeny...
×

Splátková kalkulačka ESSOX