Vážení zákazníci, jelikož naši dodavatelé jsou převážně z evropských zemí ( Německo, Rakousko, Itálie ), může docházet k mírnému zpoždění dodávek zboží v souvislosti s epidemií COVID-19 . Děkujeme za pochopení.

Flaig Magnetsysteme

Webová stránka značky: Flaig Magnetsysteme
 

Firma Flaig je výrobce a velkoobchodník s permanentními magnety, elektro-permanentními magnety a magnetickými systémy.

Nabízíme vhodné vybavení pro téměř každou magnetickou aplikaci. Kromě standardních produktů, jako je nová řada FX, máme skladem systémy PML, elektro permanentní magnety FXE a magnety NEO a MaxX. Dále vám nabízíme širokou škálu magnetických systémů, jako jsou magnetická upínací pouzdra, magnetické upínací bloky a další magnetické pomůcky ze skladu.

Společnost Flaig Magnetsysteme je specialistou na speciální řešení v oblasti magnetických ložisek a elektro permanentních magnetů. Mnoho aplikací vyžaduje kromě standardních dostupných produktů i speciální systémy. Naši designéři se specializují na výrobu řešení na míru a najdou tu správnou alternativu pro téměř každou aplikaci.

Zvedací magnety jsou dokonalým prostředkem pro rychlou a bezpečnou práci. Naše systémy jsou výhodné všude tam, kde lze s břemeny manipulovat bez držadla. Oblasti použití zahrnují skladování materiálu, jakož i dopravu, konstrukci příslušenství a nakládku a vykládku strojů.

Nabízíme široký sortiment různých designů a technických konceptů, od širokopásmového aplikovatelného standardního produktu až po individuální speciální magnet pro objemné díly.

1
11319111113191

Stránka 1 z 3 - 61 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 61 položek celkem