Vážení zákazníci, jelikož naši dodavatelé jsou převážně z evropských zemí ( Německo, Rakousko, Itálie ), může docházet k mírnému zpoždění dodávek zboží v souvislosti s epidemií COVID-19 . Děkujeme za pochopení.

Haromac

Webová stránka značky: Haromac
 

Společnost HAROMAC Werkzeugfabrik, se 130 let tradice, vyrábí zednické a vyhlazovací lžíce. K tomu je přidána výroba vrtáků s vrtáky z tvrdokovu a vrtaných děr, jakož i vývoj a výroba strojů na řezání dlaždic. Stávající výroba je zakončena vybraným sortimentem obecných stavebních nástrojů.

Po mnoho let se HAROMAC stal termínem kvality pro zednické a obkladačské nářadí. Vyvinuli jsme zvláštní kompetence s různými patenty a speciálními výrobními procesy. Neustálý další vývoj našich produktů nám umožňuje rychle reagovat na zvláštnosti trhu.

Kromě výroby vlastních značek jsme se specializovali také na výrobu soukromých štítků specifických pro zákazníka. Zde garantujeme nejvyšší kvalitu pro vaše dobré jméno. Splňujeme speciální požadavky našich partnerů prostřednictvím flexibilních výrobních metod a dnes vyrábíme přes 200 různých typů lžíce v široké škále vzorů.

Kvalita a spolehlivost jsou pro nás nejdůležitější vlastnosti, podle kterých vyrábíme. Zednické lžíce vyrábíme přísně podle DIN 6440, DIN 6441, DIN 6397 a DIN 7253 a garantujeme nejvyšší kvalitu - MADE IN GERMANY. Naše nástroje jsou skutečnou pomocí pro všechny řemeslníky nebo kutily.

42
198142198

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem