Eclipse Magnetics

Webová stránka značky: Eclipse Magnetics

Eclipse Magnetics je firma se 100letými zkušenostmi s konstrukcí a výrobou vysoce výkonných magnetických systémů dodáváme kritická zařízení některým z předních jmen v nejnáročnějších průmyslových odvětvích.

Naše magnetická technologie je široce používána u předních světových společností a ve velkých vývojových projektech, všechny vyžadují záruku výkonu zařízení.

Sloužíme na světových trzích s inovativními řešeními s přidanou hodnotou, jako je průmyslová filtrace, odstraňování cizích těl, magnetická separace a detekce kovů pro plastikářský průmysl, magnetické separátory a detektory kovů pro potravinářský průmysl, přizpůsobené magnetické sestavy, zvedání a manipulace, upínání, dílenské nástroje a Filtrace topného systému.

Máme zkušenosti s výrobou vysoce kvalitních produktů podpořených závazkem k celkovému zákaznickému servisu a velkým množstvím interní výroby a dokončovacích operací s přidanou hodnotou.

Naše technické aplikační týmy mají také značné zkušenosti s aplikovanou magnetickou technologií, čímž zajišťují, že většina našich produktů je na trhu vedoucími inovacemi. Veškerá výroba se provádí podle systému řízení kvality ISO 9001 a příslušných průmyslových směrnic.

Žádné produkty značky Eclipse Magnetics nebyly nalezeny...
×

Splátková kalkulačka ESSOX