Vysokovýkonná svěrka Bessey SGU30-14-10

Kód: 4008158027043
3 586 Kč 2 964 Kč bez DPH
Skladem do 4 dnů

Vysokovýkonná šroubovací svěrka Bessey SGU30 pro upínací sílu do 12 kN

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysokovýkonná svěrka Bessey SGU30-14-10

Vysoce výkonná U šroubovací svěrka

Provedení: Pevný třmen ohnutý do tvaru U a s přítlačnou destičkou. Kluznice, pevný třmen a přítlačná destička v jednom kuse ze staticky optimalizované, za studena extrudované profilové oceli, kluzný třmen z kované a galvanicky pozinkované, zušlechtěné oceli, vřeteno se snadným chodem s válcovaným, kaleným a fosfátovaným trapézovým závitem. Vysoce výkonnostní přítlačná destička s odolností proti vysokým teplotám, s velkou hřebíkovou hlavou, výklopná do 35°, lze vyměňovat, s tvrzenou a olejem impregnovanou sintrovanou ocelovou vložkou. S průchozí pákovou klikou.

Použití: Především pro upínací sílu do 12 kN . K upnutí přesahujících obrobků, např. nosníků ve tvaru T a dvojitých nosníků ve tvaru T. Rychlé upínání bez vibrací.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční nářadí
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.75 kg
Rozpětí: 300 mm
Hloubka rozpětí: 100 mm
Vyložení: 140 mm
Rozměr vodící tyče: 30 x 15 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Firma BESSEY patří mezi největší výrobce upínacích systémů na světě a nabízí širokou škálu kvalitních upínacích svěrek. Od vysokovýkonných svěrek, jednoručních svěrek, přes svěrky pro rychlé a šetrné upínání, šroubové svěrky z temperované litiny, pérové svěrky k upínání jednou rukou, speciální svěrky pro montáž zárubní dveří a oken, až po svářečské svěrky. Dále firma BESSEY nabízí nůžky s pákovým převodem, vystřihovací nůžky na plech a speciálně upravené nůžky pro profesionální stříhání. Svěrky Bessey najdou uplatnění jak ve strojírenství, tak v dřevozpracujícím průmyslu.

 

Katalog Bessey

×

Splátková kalkulačka ESSOX