Univerzální dvouramenný stahovák Kukko 20-10-SP

Kód: 20-10-SP
8 337 Kč 6 890 Kč bez DPH
Skladem do 48 hodin

Univerzální dvouramenný stahovák s posuvnými rameny Kukko 20-10-SP

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální dvouramenný stahovák Kukko 20-10-SP

Provedení: Ze speciální oceli. Úzký a i při plném zatížení zůstává S-odtahovací hák paralelní, plynule posuvný na traverse. Traverza se šestihranným profilem pro přidržení pomocí šroubováku. Hlava vřetena s nákružkem, aby se zabránilo sesmeknutí klíče.

Ideální pro prostorově omezené práce.

Použití: Otočením stahovacích háků je lze použít jako vnější a vnitřní stahovák. Ideální k použití v úzkých prostorech na stahování ozubených kol převodovek, ložisek, pastorků a synchronizačních těles do větších hloubek upnutí. Vhodné i ke stahování asymetrických obrobků.

Automatické samoupínání a samocentrování stahovacích háků. Optimalizovaná geometrie traverzy a kluzných prvků pro mimořádně lehké posouvání stahovacích háků. Současně zajišťuje pevné držení po dotáhnutí šroubů. Ideální pro prostorově omezené práce.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční nářadí
Záruka: 2 roky
Stahováky: Mechanické
Rozpětí: 120 mm
Hloubka rozpětí: 100/200/250 mm
Šestihran: 17 mm
Hmotnost: 4,06 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Kukko byla založená v roce 1919 Alfredem Kleinbongartzem a jeho švagrem Emilem Kaiserem. Továrna na nářadí Kleinbongartz & Kaiser je
do dnešního dne ryze rodinným podnikem.
Firma KUKKO jako vynálezce zcela nové řady nástrojů pevně stanovila nové a vyšší, nepřekonané standardy použití a kvality svých stahováků, oddělovačů a vnitřních vytahovačů a mnoho dalších stahovacích a vytahovacích nástrojů. Proto není divu, že se KUKKO od té doby stalo všeobecným synonymem pro tyto pomůcky.
Naše druhá neméně důležitá výrobní řada řešící všechny představitelné průmyslové a řemeslnické úkoly a problémy související s automobilovým odvětvím, se vyvinula z rovnoměrného proudu inovací v tradici našich zakladatelů společnosti.
Naše výroba je certifikována podle DIN ISO 9001 (EN 29001/BS, část 1). Přijali jsme T.Q.M. dokument rozkazu kvality a vše je směřováno k zákazníkovým výhodám.

Katalog Kukko

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX