Vysokovýkonná svěrka Bessey GRA30-12

Kód: GRA30-12
2 720 Kč 2 248 Kč bez DPH
Skladem do 4-8 dnů

Svěrka Bessey GRA je vhodná obzvlášť k montážním a svářecím pracem v úzkých otvorech, na krátkých přechodech a ve stísněných prostorách

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysocevýkonná svěrka Bessey GRA

Svěrka s podávacím ramenem

Provedení: Upínací mechanika je integrovaná mimo pracovní úsek. Provedení: Kluznice, pevný třmen a přítlačná destička z jednoho kusu staticky optimalizované profilové oceli, tažené za studena. Kluzný třmen z jemné litiny ze zušlechtěné oceli, zušlechtěný a galvanicky pozinkovaný. Vřeteno se snadným chodem z válcovaného kaleného brunovaného trapézového závitu a pohyblivou přítlačnou destičkou je chráněno proti svařovacím stříkancům. Přítlačná destička z vysoce kvalitní brunované litiny, s prizmou, výklopná do 30°. Uvolnitelná koncová pojistka k rychlému přenastavení kluzného třmenu na funkci rozevření. S průchozí pákovou klikou.

Použití: Vhodný obzvlášť k montážním a svářecím pracím v úzkých otvorech, na krátkých přechodech, jakož i ve stísněných prostorách. Upínací síla do 7,5 kN.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční nářadí
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.44 kg
Rozpětí: 300 mm
Vyložení: 120 mm
Rozměr vodící tyče: 28 x 11 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Firma BESSEY patří mezi největší výrobce upínacích systémů na světě a nabízí širokou škálu kvalitních upínacích svěrek. Od vysokovýkonných svěrek, jednoručních svěrek, přes svěrky pro rychlé a šetrné upínání, šroubové svěrky z temperované litiny, pérové svěrky k upínání jednou rukou, speciální svěrky pro montáž zárubní dveří a oken, až po svářečské svěrky. Dále firma BESSEY nabízí nůžky s pákovým převodem, vystřihovací nůžky na plech a speciálně upravené nůžky pro profesionální stříhání. Svěrky Bessey najdou uplatnění jak ve strojírenství, tak v dřevozpracujícím průmyslu.

 

Katalog Bessey

×

Splátková kalkulačka ESSOX