Stahovák s bočním upínacím pouzdrem Kukko 210-2

Kód: 210-2
6 722 Kč 5 555 Kč bez DPH
Skladem do 48 hodin

Dělicí dvouramenný stahovák s bočním přítlačným pouzdrem, zápustkově kovaný

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stahovák s bočním upínacím pouzdrem Kukko 210-2

Provedení: S bočním přítlačným kusem a stahovacími háky nástrojové oceli legované chromem s kónickými ostřími na jedné straně a s normálním ostřími na druhé straně. S volně otočným centrovacím hrotem a zušlechtěným tlačným vřetenem se speciálním povlakem s mimořádně dobrými kluznými vlastnostmi.

Použití: Prostorově úsporný tvar vhodný k použití na těžko přístupných místech. Díky kónickému ostří je tento stahovák vhodný pro stahování lícovaně uložených osových ložisek, kroužkuů kuličkových ložisek, pastorků atd.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční nářadí
Záruka: 2 roky
Stahováky: Mechanické
Rozpětí: 135 mm
Hloubka rozpětí: 270 mm
Šestihran: 24 mm
Hmotnost: 3,34 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Kukko byla založená v roce 1919 Alfredem Kleinbongartzem a jeho švagrem Emilem Kaiserem. Továrna na nářadí Kleinbongartz & Kaiser je
do dnešního dne ryze rodinným podnikem.
Firma KUKKO jako vynálezce zcela nové řady nástrojů pevně stanovila nové a vyšší, nepřekonané standardy použití a kvality svých stahováků, oddělovačů a vnitřních vytahovačů a mnoho dalších stahovacích a vytahovacích nástrojů. Proto není divu, že se KUKKO od té doby stalo všeobecným synonymem pro tyto pomůcky.
Naše druhá neméně důležitá výrobní řada řešící všechny představitelné průmyslové a řemeslnické úkoly a problémy související s automobilovým odvětvím, se vyvinula z rovnoměrného proudu inovací v tradici našich zakladatelů společnosti.
Naše výroba je certifikována podle DIN ISO 9001 (EN 29001/BS, část 1). Přijali jsme T.Q.M. dokument rozkazu kvality a vše je směřováno k zákazníkovým výhodám.

Katalog Kukko

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX