Vysokovýkonná svěrka Bessey STB40M

Kód: STB40M
4 885 Kč 4 037 Kč bez DPH
Skladem do 48 hodin

Vysokovýkonná šroubovací svěrka pro ocelové stavby Bessey STB pro upínací sílu 22 kN

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysokovýkonná svěrka Bessey STB40M

Provedení: Kluznice, pevný třmen a přítlačná destička v jednom kuse ze staticky optimalizované, za studena extrudované profilové oceli, kluzný třmen z kované a galvanicky pozinkované, zušlechtěné oceli, vřeteno se snadným chodem s válcovaným, kaleným a fosfátovaným trapézovým závitem. Vysoce výkonná přítlačná destička s odolností proti vysokým teplotám, s velkou kulovou hlavou, výklopná do 35°, lze vyměňovat, s tvrzenou a olejem impregnovanou sintrovanou ocelovou vložkou. S průchozí pákovou klikou a šestihranem k upnutí pomocí maticového klíče, nástrčného klíče, momentového klíče nebo ráčny.

Použití: Především pro upínací sílu do 22 kN . Tím lze používat na práce v kompletním odvětví opracování kovů a ve výrobě ocelových konstrukcí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční nářadí
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.1 kg
Rozpětí: 400 mm
Vyložení: 175 mm
Rozměr vodící tyče: 40 x 20 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Firma BESSEY patří mezi největší výrobce upínacích systémů na světě a nabízí širokou škálu kvalitních upínacích svěrek. Od vysokovýkonných svěrek, jednoručních svěrek, přes svěrky pro rychlé a šetrné upínání, šroubové svěrky z temperované litiny, pérové svěrky k upínání jednou rukou, speciální svěrky pro montáž zárubní dveří a oken, až po svářečské svěrky. Dále firma BESSEY nabízí nůžky s pákovým převodem, vystřihovací nůžky na plech a speciálně upravené nůžky pro profesionální stříhání. Svěrky Bessey najdou uplatnění jak ve strojírenství, tak v dřevozpracujícím průmyslu.

 

Katalog Bessey

×

Splátková kalkulačka ESSOX