Sada pro stahování kuličkových ložisek KUKKO KS-70-A-K

Kód: KS-70-A-K
36 832 Kč 30 440 Kč bez DPH
Skladem do 4-8 dnů

31 dílná sada na stahování kuličkových ložisek KS-70-A-K dodávaná v L-boxxu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada pro stahování kuličkových ložisek KUKKO KS-70-A-K

Provedení: Dodává se v L-Boxxu, včetně 2 dělicích kotoučů, pojistných matic a vřetenových šroubů, 7 sad odtahovacích háků s kulovými hlavami, 2 vodicích kroužků pro lepší manipulaci s odtahovacími háky a 26 různých podpěrných kroužků.

Použití: Pro stahování radiálních kuličkových ložisek , která jsou uložena v tělese na hřídeli a musejí být zachycena mezi vnitřním a vnějším kroužkem tak, aby se nepoškodila.

Obsah sady:

- 2 desky s kontra maticí a vřetenem, 7 sad stahovacích háků pro různé druhy ložisek, 26 opěrných kroužků, dva vodící kroužky,

Dodáváno v plastovém L-Boxxu

Pro ložiska  6000 - 6012, 6200 - 6212, 6300 - 6311, 6403 - 6408

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční nářadí
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9.98 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Kukko byla založená v roce 1919 Alfredem Kleinbongartzem a jeho švagrem Emilem Kaiserem. Továrna na nářadí Kleinbongartz & Kaiser je
do dnešního dne ryze rodinným podnikem.
Firma KUKKO jako vynálezce zcela nové řady nástrojů pevně stanovila nové a vyšší, nepřekonané standardy použití a kvality svých stahováků, oddělovačů a vnitřních vytahovačů a mnoho dalších stahovacích a vytahovacích nástrojů. Proto není divu, že se KUKKO od té doby stalo všeobecným synonymem pro tyto pomůcky.
Naše druhá neméně důležitá výrobní řada řešící všechny představitelné průmyslové a řemeslnické úkoly a problémy související s automobilovým odvětvím, se vyvinula z rovnoměrného proudu inovací v tradici našich zakladatelů společnosti.
Naše výroba je certifikována podle DIN ISO 9001 (EN 29001/BS, část 1). Přijali jsme T.Q.M. dokument rozkazu kvality a vše je směřováno k zákazníkovým výhodám.

Katalog Kukko

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX