Plošný upínač Bessey FK20-10

Kód: FK20-10
1 091 Kč 902 Kč bez DPH
Skladem do 4 dnů

Plošný upínač Bessey FK20-10 k pružnému a k obrobku šetrnému upínání a citlivému přidržení obrobků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plošný upínač Bessey FK

Plošná svěrka

Provedení: Kluznice, pevný třmen a přítlačná destička v jednom kuse ze staticky optimalizované, za studena extrudované profilové oceli, kluzný třmen z kované a galvanicky pozinkované, zušlechtěné oceli, vřeteno se snadným chodem s válcovaným, kaleným a brunovaným trapézovým závitem. Upínání probíhá pomocí 2 velkých výklopných upínacích ploch ze super-polyamidu, s vložkovou výztuhou ze speciální oceli. S dřevěnou rukojetí.

Použití: K pružnému a k obrobku šetrnému upínání a citlivému přidržení obrobků. Díky 2 velkým upínacím plochám lze upínat obrobky jak s rovnou, tak i šikmou dosedací plochou, jakož i zafixovat obrobky s úkosem. Upínací síla do 5 kN.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční nářadí
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.1 kg
Rozpětí: 200 mm
Vyložení: 100 mm
Rozměr vodící tyče: 19,5 x 9,5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Firma BESSEY patří mezi největší výrobce upínacích systémů na světě a nabízí širokou škálu kvalitních upínacích svěrek. Od vysokovýkonných svěrek, jednoručních svěrek, přes svěrky pro rychlé a šetrné upínání, šroubové svěrky z temperované litiny, pérové svěrky k upínání jednou rukou, speciální svěrky pro montáž zárubní dveří a oken, až po svářečské svěrky. Dále firma BESSEY nabízí nůžky s pákovým převodem, vystřihovací nůžky na plech a speciálně upravené nůžky pro profesionální stříhání. Svěrky Bessey najdou uplatnění jak ve strojírenství, tak v dřevozpracujícím průmyslu.

 

Katalog Bessey

×

Splátková kalkulačka ESSOX