Dvouramenný stahovák Kukko 41-2

Kód: 41-2
945 Kč 781 Kč bez DPH
Skladem do 48 hodin

Dvouramenný stahovák se samocentrujícími otočnými stahovacími háky Kukko 41-2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvouramenný stahovák Kukko 41-2

Provedení: S vysoce zatížitelnými, samocentrujícími, otočnými stahovacími háky z chrómem legované nástrojové oceli. S automatickým nastavením rukojeti a zušlechtěným tlačným vřetenem se speciálním povlakem s mimořádně dobrými kluznými vlastnostmi. Robustní, univerzální model. S příčnou rukojetí.

Použití: Obzvláště vhodný ke stahování řemenic, ozubených kol, kuličkových ložisek atd. Pro stahování na těžko přístupných místech. Lze použít i ve spojení s dělicími zařízeními.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční nářadí
Záruka: 2 roky
Stahováky: Mechanické
Rozpětí: 80 mm
Hloubka rozpětí: 80 mm
Hmotnost: 0,24 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Kukko byla založená v roce 1919 Alfredem Kleinbongartzem a jeho švagrem Emilem Kaiserem. Továrna na nářadí Kleinbongartz & Kaiser je
do dnešního dne ryze rodinným podnikem.
Firma KUKKO jako vynálezce zcela nové řady nástrojů pevně stanovila nové a vyšší, nepřekonané standardy použití a kvality svých stahováků, oddělovačů a vnitřních vytahovačů a mnoho dalších stahovacích a vytahovacích nástrojů. Proto není divu, že se KUKKO od té doby stalo všeobecným synonymem pro tyto pomůcky.
Naše druhá neméně důležitá výrobní řada řešící všechny představitelné průmyslové a řemeslnické úkoly a problémy související s automobilovým odvětvím, se vyvinula z rovnoměrného proudu inovací v tradici našich zakladatelů společnosti.
Naše výroba je certifikována podle DIN ISO 9001 (EN 29001/BS, část 1). Přijali jsme T.Q.M. dokument rozkazu kvality a vše je směřováno k zákazníkovým výhodám.

Katalog Kukko

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX