Svěrák Brockhaus Heuer Vice s upínáním na trubky - 180 mm

Neohodnoceno
 

Profesionální svěrák Brockhaus Heuer Vice s upínáním na trubky

Dostupnost Na dotaz
9 689 Kč
8 007,44 Kč bez DPH
   
Kód produktu 50510180
Značka Brockhaus Heuer
Webová stránka značky heuer.de/en/
Kategorie Svěráky
Záruka 2 roky
 

Svěrák Brockhaus Heuer Vice s upínáním na trubky - 180 mm

Svěrák

Provedení: Kompletně z kované oceli, zaručeně nerozbitelné. Zápustkově kované upínací čelisti a upínací čelisti na trubky. Štíhlá zápustkově kovaná vodicí kolejnice pro hloubkové upnutí. Velké, ze všech stran opracované, vodicí plochy pro precizní a lehký chod vodicí lišty. Chráněné precizní uložené vřetene do ložiska. Kovadlina je umístěna za zadní čelist.

 

Podobné produkty

Hmotnost 29 kg
Šířka čelistí 180 mm
Šířka čelistí 180 mm
Rozpětí 225 mm
Hloubka rozpětí 100 mm
Vnější Ø upínacího rozmezí trubek 27 - 100 mm
Vzdálenost díry 140 x 120 mm
Ø otvoru 13 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma Brockhaus Heuer je výrobce svěráků, které se vyznačují prvotřídní kvalitou. Firma používá jen ty nejlepší materiály při výrobě svěráků. To všechno dělá a zaručuje dlouhou životnost a vysokou úroveň bezpečnosti. To všechno dělá a zaručuje dlouhou životnost a vysokou úroveň bezpečnosti.

Ve výrobních halách používáme nejnovější technologie. Dynamický pracovní postup podléhá nejpřísnějším kontrolám v každé výrobní oblasti. Nic není náhodné. Mechanická přesnost a obratnost našich zaměstnanců zajišťují pro naše výrobky vysokou úroveň kvality. Nepochybně Brockhaus Heuer.

Máme certifikáty pro naše vynikající výrobní procesy a ekologickou koncepci balení: dle DIN ISO a jako společnost s úsporou CO2. Certifikáty naleznete zde: DIN ISO 9001 a CO2 Saver.