Fíbrový brusný kotouč keramické zrno VSM XF885 125 mm - K60

Kód: 795252
29 Kč 24 Kč bez DPH
Skladem do 4-8 dnů

Fíbrový brusný kotouč keramické zrno VSM XF885 125 mm s keramickým zrnem PLUS, pro agresivní a chlazený brus na vysoce legovaných ocelích, titanu a slitin niklu

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fíbrový brusný kotouč keramické zrno VSM XF885 125 mm - K60

Fíbrový brusný kotouč, keramické zrno Plus

Provedení: Vylepšené samostatně se ostřící keramické zrno (CER Plus), chladicí vlastnosti při broušení díky přídavnému brusně aktivnímu povrstvení , v pojivu z umělé pryskyřice na robustní a velmi poddajné tkanině, rovnoměrný a mírně otevřený posyp. Velmi dobrá přilnavost zrn, extrémně dlouhá životnost, nízký přítlak a velmi dobrá přizpůsobivost. S odolností proti olejům, mazivu, vosku a vodě/emulzím. S vnitřním otvorem (normovaný otvor 22,23 mm) a křížovým zářezem.

Použití: Pro agresivní a chlazený brus na vysoce legovaných ocelích, titanu a slitin niklu. Díky vysokému stupni své tvrdosti je optimálně vhodný pro obrábění velmi tvrdých povrchů. Brusné aktivní přísady umožňují chladný brus a značně zvyšují úběr třísek. Tím se prodlužuje životnost a omezuje zbarvení povrchu broušených dílců. Hodí se pro obrábění na sucho, tak i pro obrábění s chladicími prostředky.

 

 
 
 

 

 

 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Brusivo
Záruka: 2 roky
Zrnitost: 60
Průměr kotouče: 125 mm
Použití: INOX, Hliník
Zrnitost: 60
Průměr brusného kotouče: 125 mm
INOX: doporučený
Hliník: doporučený
Superslitina: částečně vhodný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

VSM je už více jak 150 let výrobcem vysoce kvalitních brusiv na flexibilním podkladu pro průmysl, řemeslníky a specializované prodejce a pro mnoho způsobů aplikace. Dokonalá kvalita povrchu, velký úběr materiálu, dlouhá životnost – to vše při stálém vynikajícím výkonu. Tyto vlastnosti jsou pro brusiva VSM charakteristické a dokážou přesvědčit naše zákazníky po celém světě.

×

Splátková kalkulačka ESSOX