Vážení zákazníci, jelikož naši dodavatelé jsou převážně z evropských zemí ( Německo, Rakousko, Itálie ), může docházet k mírnému zpoždění dodávek zboží v souvislosti s epidemií COVID-19 . Děkujeme za pochopení.

Vzduchové filtry Mark

Atmosferický vzduch v přirozené podobě obsahuje několik druhů nečistot, jako je prach, různé formy uhlovodíků a voda ve formě vodních par. Nečistoty jsou společně se vzduchem nasávány do kompresoru, kde přicházejí do styku s olejem a jsou obsaženy ve vzduchu vystupujícím z kompresoru.Všechny nečistoty navzájem interagují a podporují vznik abrazivní a korozivní emulze, která může vést k opotřebení a korozi všech součástí a zařízení připojených k systému stlačeného vzduchu.Vzduchové filtry zajišťují odstranění těchto kontaminantů ze stlačeného vzduchu.

PRŮVODCE VÝBĚREM FILTRU

Při výběru filtračního stupně doporučujeme postupovat podle těchto užitečných instrukcí.

  1. V závislosti na aplikaci může každé výrobní zařízení vyžadovat různou kvalitu stlačeného vzduchu.
  2. Ujistěte se, že vybraný filtr splňuje požadavky na čistotu vzduchu v souladu s klasifikační tabulkou podle normy ISO 8573-1:2010.
  3. Při srovnávání filtrů různých značek se ujistěte, že byly testovány v souladu s normami ISO 8573 a ISO 12500.
  4. Kdykoliv srovnáváte různá filtrační řešení, je klíčové dbát na výkon filtru v závislosti na různých vstupních podmínkách.
  5. Pokud berete v úvahu provozní náklady na koalescenční filtry, srovnávejte pouze počáteční tlakovou ztrátu v důsledku vlhké saturace.
  6. Důvodem pro tento krok je skutečnost, že tlaková ztráta vložky v suchém stavu neodpovídá skutečným provozním podmínkám.
  7. U prachových filtrů lze očekávat zvýšení tlakového spádu po určité provozní době. Nízký počáteční tlakový spád neznamená, že zůstane stejný během celé doby životnosti filtrační vložky.
  8. Ujistěte se o skutečných celkových nákladech, které bude znamenat provozování filtrů (investice, provoz a údržba).

 kvalita vzduchu

 

 

Nejprodávanější

1679
8871116798871
Značky

Stránka 1 z 2 - 37 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 37 položek celkem