Vážení zákazníci, z důvodu dovolené budou objednávky od 30.6. do 6.7. vyřizovány až 7.6. Děkujeme za pochopení

Vysavače

Vysavače Kärcher jsou špičkou mezi vysavači a jsou určené jak pro domac, tak pro profesionální úklidové práce.  Z vysavačů Kärcher si můžete vybrat z několika řad: Hobby, kobercové, Professional, Industrial, bateriové nebo bezpečnostní.

Vysavače Hobby Karcher se vyznačují nízkou pořizovací cenou. Tyto vysavače jsou tak vhodné především do domácností, kde nejsou na vysavače kladeny tak vysoké nároky, jako je tomu u profesionálních úklidových firem. Aku vysavače zase umožňující rychlé použití bez nutnosti natahování elektrického kabelu. Hobby vysavače Kärcher umožňují mokré i suché vysávání, mezi kterými je možné u vybraných modelů přepínat během vysávání. Tyto vysavače je možné použít pro hladké povrchy (linoleum, plovoucí podlaha, atd.) i pro čištění koberců, na které je však vhodnější použít speciální vysavače určené pro čištění koberců.

Potřebujete-li uklidit velké nebo středně velké podlahové plochy, jsou pro vás určeny Karcher vysavače řady Professional a Industrial. Tyto typy vysavačů nabízejí vysoký výkon a snadnou manipulaci, které usnadňuje čištění větších ploch. Vybrané modely vysavačů Karcher z řady Professional a Industrial umožňují přepínání mezi suchým a mokrým vysáváním za chodu.

Do velmi náročných podmínek doporučujeme speciální bezpečnostní vysavačeKärcher, které umožňují vysávání mokrých i suchých nečistot. Navíc jsou tyto vysavače vybaveny speciální filtrací umožňující vysávání i zdraví nebezpečných prachů (např. dřevný prach a piliny nebo prach po broušení).

 

Záznamy nebyly nalezeny...