Variabilní šroubová svěrka Bessey SLV200M

Kód: 4008158036380
4 822 Kč 3 985 Kč bez DPH
Na dotaz

Variabilní šroubová svěrka Bessey SLV200M K upínání a roztahování

Detailní informace

Detailní popis produktu

Variabilní šroubová svěrka Bessey SLV200M

Vysoce výkonná svěrka

Provedení: Kluzný třmen z kované zušlechtěné oceli pro nejvyšší stupeň bezpečnosti při velkém zatížení. Koncovou pojistku lze uvolnit bez nářadí za účelem rychlého přesunutí kluzného třmenu na funkci roztahování nebo za účelem výměny za jinou variantu kluzného třmenu dle stavebnicového principu. Zušlechtěné vřeteno nepodléhající téměř žádnému opotřebování. Speciální přítlačná destička s odolností proti vysokým teplotám je výklopná do 35°. Upínací šířku s rozšířením na 3000 mm zajišťují tvrzené, olejem impregnovanéé sintrované ocelové vložky pro extrémně dlouhou životnost díky své mimořádně vynikající kluznosti a nouzové posuvnosti.

Použití: K upínání a roztahování, velká upínací síla a velká upínací šířka ve všech procesech obránění kovu a dřeva. Upínací síla do 6,5 kN , upínací šířka do 2000 mm a do 9 kN při upínací šířce 3000 mm.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční nářadí
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7.2 kg
Rozpětí: 2000 mm
Vyložení: 120 mm
Rozměr vodící tyče: 27 x 13 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Firma BESSEY patří mezi největší výrobce upínacích systémů na světě a nabízí širokou škálu kvalitních upínacích svěrek. Od vysokovýkonných svěrek, jednoručních svěrek, přes svěrky pro rychlé a šetrné upínání, šroubové svěrky z temperované litiny, pérové svěrky k upínání jednou rukou, speciální svěrky pro montáž zárubní dveří a oken, až po svářečské svěrky. Dále firma BESSEY nabízí nůžky s pákovým převodem, vystřihovací nůžky na plech a speciálně upravené nůžky pro profesionální stříhání. Svěrky Bessey najdou uplatnění jak ve strojírenství, tak v dřevozpracujícím průmyslu.

 

Katalog Bessey

×

Splátková kalkulačka ESSOX