Z důvodu většího vytížení našeho skladu a přepravních společností, může dojít k prodloužení dodacího termínu. Budeme Vás informovat. Děkujeme za pochopení

Pojízdný hydraulický zvedák Airpress Heavy Duty 10t-920mm

Kód: 72126-1
Novinka
Značka: Airpress
32 990 Kč 27 264 Kč bez DPH
Skladem do 4-8 dnů

Pojízdný hydraulický zvedák Airpress Heavy Duty 10t se zdvihem 920mm je určen pro náročné aplikace a specifické potřeby nejnáročnějších uživatelů

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pojízdný hydraulický zvedák Airpress Heavy Duty 10t-920mm

Hydraulický zvedák Heavy Duty 10/920

Hydraulický 10tunový zvedák řady Heavy Duty je navržen pro náročné aplikace a specifické potřeby pro nejnáročnější uživatele. Je ideální pro zvedání nákladních automobilů a přívěsů, traktorů a dalšího zemědělského vybavení. Spolehlivý i na nezpevněném povrchu. Pro svůj jedinečný design a technické vlastnosti se zvedák doporučuje zejména pro použití v zemědělství, kde je důležitý komfort a bezpečnost při práci a také všude tam, kde je důležitý výkon a spolehlivost!

10tunový hydraulický zvedák od Airpress – jde dále, než si myslíte!

Zatímco většina hydraulických zvedáků dosahuje výšky zdvihu kolem 500 mm, tento model dokáže zvednout nejtěžší břemena až do výšky 920 mm. To eliminuje potřebu dalších bloků nebo bezpečnostních patek, což zaručuje maximální pohodlí při nejobtížnějších úkolech.

Velká a stabilní konstrukce umožňuje zvedacímu rameni klesnout hluboko, díky čemuž je zvedák velmi funkční. Výška podvozku byla udržována na co nejnižší úrovni, aby se přizpůsobily schopnosti zvedáku různým úkolům.

10/920 je navíc vybavena dvojitým zvedacím mechanismem (nožní a ruční), což práci ještě usnadňuje. Se speciální rychlou nožní pumpou lze těžké předměty zvedat pomocí několika pump! S druhým pedálem můžete co nejpřesněji zvedat nejtěžší břemena.

Zvedací rameno o délce 1100 mm umožňuje pohodlné ovládání páky a dodržování bezpečné vzdálenosti. Ergonomická rukojeť zlepšuje uživatelský komfort a je plně přizpůsobena levákům i pravákům. S ručním uvolněním v rukojeti můžete jemně spustit vozidla a stroje, aniž byste se museli starat o vlastní bezpečnost!

Další výhodou našeho hydraulického zvedáku je jeho mobilita. 10/920 je vybavena velkými ocelovými zadními koly a dvěma předními otočnými koly. To zajišťuje, že zvedák je nejen stabilní při maximální nosnosti, ale může také volně manévrovat. Díky konstrukci bočních předních kol je snadná údržba a mazání mechanismu.

Těžký hydraulický zvedák - spolehlivá kvalita pro nejnáročnější uživatele

Ve srovnání s jinými zvedáky vyniká řada Heavy Duty robustní a odolnou konstrukcí a propracovanou hydraulikou. 10tunový hydraulický zvedák je vyroben z vyztužené konstrukční oceli s využitím nejmodernějších výrobních technik a pokročilých technologií. Všechny konstrukční díly jsou řezány plazmou a spojovány přesnými svařovacími roboty. To zaručuje nejen nejvyšší kvalitu, ale především nejvyšší odolnost proti zátěži. To je zásadní pro užitnou hodnotu hydraulických zvedáků s tak vysokou nosností.

Výkonný a plně kalibrovaný hydraulický systém byl navržen s důrazem na každý detail s využitím řešení používaných mimo jiné v těžebním průmyslu. Nejvýkonnější čerpadlo se zesílenými ventily a přesně vybroušenými hydraulickými kanály zajišťují stabilní tlak v olejovém systému.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvedací a manipulační technika
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 150 kg
Nosná kapacita: 10 t
Maximální výška: 920 mm
Minimální výška: 235 mm
Hmotnost: 150 kg
Výška zvedáku: 310 mm
Šířka zvedáku: 380 mm
Délka ramene: 1250 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX