Vážení zákazníci, jelikož naši dodavatelé jsou převážně z evropských zemí ( Německo, Rakousko, Itálie ), může docházet k mírnému zpoždění dodávek zboží v souvislosti s epidemií COVID-19 . Děkujeme za pochopení.

Upínací technika AMF

Upínací technika AMF

Německá firma AMF je  špička v oblasti upínání s více než 5 000 produkty v nabídce. Jsme rádi, že produkty firmy AMF Vám můžeme nabídnout. Rozmanitost sortimentu AMF tvoří základ optimálních řešení pro každou potřebu v oblasti upnutí.
Cíl společnosti byl stejný od založení společnosti v roce 1890 až do současnosti: nejvyšší kvalita výrobků a výkonu a vlastní vývoj, největší možná flexibilita a vášeň pro individuální řešení.
Sortiment AMF je rozdělen do několika kategorií. 
1. Upínací technika - zde najdete hydraolické, magnetické a vakuové upínací systémy, jednoduché a vícenásobné upínací systémy,modulární systémy, uvolňovací systémy ruční a pneumatické, mechanické upínací prvky
2. Automatizační technika - s
ystémy AMF umožňují bezobslužné směny, takže můžete pracovat nepřetržitě - i bez velkých investic do drahých robotů nebo automatizačních buněk. Značný potenciál úspor vyplývá z použití stávajících obráběcích strojů a uchopovače mohou být integrovány do stávajícího zařízení.
3. Zámky pro dveře a brány - zámky AMF, každý den a po mnoho let vydrží vysoké nároky, které jsou na ně kladeny
4. Šroubovací technika -
šroubovací nástroje AMF jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, pečlivě zpracované. V praxi je zřejmá hodnota kvality: bez jakýchkoli známek opotřebení je zachována přesnost šroubováků a klíčů AMF, a tím nejvyšší možná bezpečnost na pracovišti. Šetří čas a sílu při každém dotyku a díky dlouholetému používání kvalitních nástrojů neztratíte peníze ani čas na nové akvizice. Dodržování předpisů DIN ISO 2936

V naší nabídce najdete hlavně upínací a šroubovací techniku.

Upínací a šroubovací techniku v široké nabídce nakupujte na našem eshopu, nebo nás kontatujte na emailu info@enaradinastroje.cz.

Upínací technika kvalita "made in Germany"