Novinky

Děrovky FISCH Multi Purpose

Děrovky FISCH Multi Purpose jsou ideálním nástrojem pro vrtání děr s větší hloubkou vrtání. Děrovky FISCH Multi Purpose 52 s hloubkou vrtání 52mm, jsou vhodné pro vrtání do všech materiálů na bázi dřeva beze stopy ohně. Jsou také použitelné na vrtání měkkého kamene, vápenopískových cihel, obkladů, sádrokartonu, celulárního betonu a plastů. Děrovky Fisch Multi Purpose LONG jsou vhodné tam, kde je potřeba hloubka vrtání až 152mm a děrovky Fisch Multi Purpose XL dokonce až pro hloubku vrtání do 330mm.
Systém Click & Drill umožňuje rychlé změny pilových děr. Děrovky lze brousit.

Podívejte se na videa práce s děrovkami Fisch Multi Purpose

Měřící technika HEDUE

Nově v nabídce najdete kvalitní měřící techniku od německé firmy Hedue. Každý truhlář, tesař si vybere ze široké nabídky úhloměrů, úhelníků, pokosníků, šablon, kružítka a měřící potřeby.

Více naleznete na našem eshopu na nařadí Hedue

hedue 1

hedue 2

ELMAG

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout výrobky ze sortimentu rakouské společnosti ELMAG Entwicklungs- und Handels-GmbH, působící na trhu od roku 1984. Se zaměřením na obory kovoobrábění, svařování, odvětví stlačeného vzduchu, stavebních strojů a generátorů patří ELMAG mezi evropskou špičku kvality výrobků. Všechny výrobky ELMAG splňují požadavky CE a legislativu bezpečnostních požadavků EU. Hlavní myšlenkou společnosti ELMAG je konzistentní myšlení v oblasti kvality a inovací. Sortiment společnosti  ELMAG je členěn jak pro hobby užití tak pro nepřetržité používání.

V případě dotazů, nebo individuální nabídky, nás prosím kontaktujte na info@enaradinastroje.cz nebo na tel.: +420 603 319 382.

 

Elmag sídlo 2

 

 

 

 

                                           

Upínací technika AMF

Upínací technika AMF

Německá firma AMF je  špička v oblasti upínání s více než 5 000 produkty v nabídce. Jsme rádi, že produkty firmy AMF Vám můžeme nabídnout. Rozmanitost sortimentu AMF tvoří základ optimálních řešení pro každou potřebu v oblasti upnutí.
Cíl společnosti byl stejný od založení společnosti v roce 1890 až do současnosti: nejvyšší kvalita výrobků a výkonu a vlastní vývoj, největší možná flexibilita a vášeň pro individuální řešení.
Sortiment AMF je rozdělen do několika kategorií. 
1. Upínací technika - zde najdete hydraolické, magnetické a vakuové upínací systémy, jednoduché a vícenásobné upínací systémy,modulární systémy, uvolňovací systémy ruční a pneumatické, mechanické upínací prvky
2. Automatizační technika - s
ystémy AMF umožňují bezobslužné směny, takže můžete pracovat nepřetržitě - i bez velkých investic do drahých robotů nebo automatizačních buněk. Značný potenciál úspor vyplývá z použití stávajících obráběcích strojů a uchopovače mohou být integrovány do stávajícího zařízení.
3. Zámky pro dveře a brány - zámky AMF, každý den a po mnoho let vydrží vysoké nároky, které jsou na ně kladeny
4. Šroubovací technika -
šroubovací nástroje AMF jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, pečlivě zpracované. V praxi je zřejmá hodnota kvality: bez jakýchkoli známek opotřebení je zachována přesnost šroubováků a klíčů AMF, a tím nejvyšší možná bezpečnost na pracovišti. Šetří čas a sílu při každém dotyku a díky dlouholetému používání kvalitních nástrojů neztratíte peníze ani čas na nové akvizice. Dodržování předpisů DIN ISO 2936

V naší nabídce najdete hlavně upínací a šroubovací techniku.

Upínací a šroubovací techniku v široké nabídce nakupujte na našem eshopu, nebo nás kontatujte na emailu info@enaradinastroje.cz.

Upínací technika kvalita "made in Germany"

 

Vrtáky Heller Trijet do betonu nejvyšší tvrdosti, kamene a zdiva

Vrtáky Heller Trijet

Vrtáky Heller Trijet s tříkřídlovým břitem pro účinnější úběr materiálu s upnutím SDS-plus a SDS-max. Intenzivnější přenos sil při vrtání díky vlnitému provedení hlavy. Delší životnost díky jednofázovému legování tvrdým kovem. Popuštěná hlava z tvrdokovu s odolností proti nárazu do armovací výztuhy. Rychlý odvod vyvrtaného materiálu bez ucpávání díky širokému tvaru šroubovice. Trojčlenná šroubovice s optimalizací ohledně vibrací. Povrchová úprava tvrzením DuraTec pomocí letování při vysokých teplotách a zpevňováním povrchu technologií tryskování. Certifikát vydaný Německým sdružením na testování vrtáků do zdiva (PGM) na vyžádání Německého institutu stavební techniky (DIBt).

Vrtáky Heller Trijet naleznete zde