Vážení zákazníci, jelikož naši dodavatelé jsou převážně z evropských zemí ( Německo, Rakousko, Itálie ), může docházet k mírnému zpoždění dodávek zboží v souvislosti s epidemií COVID-19 . Děkujeme za pochopení.

Kotoučové pily na kov vysokorychlostní

Kotoučové pily na kov Elmag TA vysokorychlostní jsou vhodné pro hliník, slitiny lehkých kovů a plasty. Velmi robustní konstrukce pro nepřetržitý provoz v obchodu a průmyslu.
Kotoučové pily na kov Elmag TV moderní řezací stroje na řezání tyčových materiálů, jako jsou kulaté a tvarové trubky, tvarové profily a pevné materiály z oceli, INOX / NIRO / nerezová ocel, lité a barevné kovy. Ideální pro vnitřní použití, ale také pro venkovní použití v chráněných podmínkách, např. na velkých staveništích pro rychlé dělení materiálů.
Řezací pily JEPSON znamenají dokonalý technický design a vysoce kvalitní, zvláště odolný design. Vynikající řezné vlastnosti velkých řezacích kotoučů JEPSON, praktický systém rychlého upínání a v neposlední řadě optimální poměr vysokého výkonu a nízké přepravní hmotnosti dělají z řezací jednotky JEPSON 9515 vyhledávanou řezací pilu pro instalatéry, instalatéry, dodavatele a servisní techniky.

Ke všem pilám Elmag a Jepson zajišťujeme servis

 

Nejprodávanější

11540
199490111540199490
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem