V košíku nákup za: 0,- € 0.00
Katalog produktů:

 

 RYCHLÝ KONTAKT

+420 604 109 001


 

 

Vybavení dílny

Součástí každé dílny nebo provozu je dílenské vybavení. V nabídce naleznete boxy na nářadí, strojní svěráky, prodlužovací kabely, pracovní brašny, pracovní lampy, svítilny, baterky atd.

Vybavení dílny

Vaši dílnu si můžete vybavit podle svých představ. Nabízíme Vám mnoho produktů dílenského vybavení, díky kterým bude Vaše dílna vypadat opravdu skvěle a profesionálně.

Dílenské vybavení, kterým si perfektně zařídíte Vaši dílnu, ať už doma nebo v práci, je opravdu kvalitní a dodáváno od předních výrobců, jako jsou například PARAT, PELI, FORMAT, BROCKHAUS HEUER,

Výrobce: Krytí:
parat
Kufry a brašnyKufry a brašny pro nářaddí od firem PARAT, FORMAT,PLANO
svěráky
Dílenské svěrákyKaždá dílna potřebuje pro práci kvalitní přesný broušený dílenský svěrák průmyslové kvality s výměnnou prizmatickou čelistí. Nabízíme kvalitní multifunkční dílenské svěráky s možností různého upínání. V naší nabídce najdete dílenské svěráky Format, Brochaus Heuer a další.
kaBLE
Prodlužovací kabelyProdlužovací kabely od firem Brennenstuhl, Format. Jde o prodlužovací kabely navíjecí na bubnech, samostatné prodlužovací kabely a rozvodné skříně.
svítilny
SvítilnySvítilny, pracovní světla, čelovky, baterky od firem Parat, Varta, Scangrip Lighting, Brennenstuhl, Suprabeam, Format